Elhovo 8700, 59, Targovska Str
0878 167 001
hotel_diana@abv.bg
www.hoteldiana-77.com

Konaklama

Хотел Диана Елхово

ул. “Търговска” 59А, гр.Елхово, 8700, България Show map Phone: 0878 167 001 Fax: 0478 820 42

Хотелът е изключително подходящ за семинари, обучения и делови срещи със своята голяма и просторна конферентна зала, на която максималният капацитет е 40 места. Конферентната зала, както и всички стаи в хотелът разполагат със свободен достъп до безплатен високоскоростен Интернет – /Wi-Fi/. Конферентната зала разполага с мултимедия.

Фитнес залата на хотела е оборудвана разнообразни фитнес уреди подходящи за поддържане на добра спортна форма.

Хотелът има огромна тераса с възможност гостите на хотела да ползват барбекю.

  • 1Oda ve Fiyatlar
  • 2Misafir bilgisi ve ödeme
  • 3Onay

5 Tek kişilik oda

Elhovo kasabası ve olağanüstü manzarasıyla tek bir odada atmosferin tadını çıkarın! Odalarda benzersiz bir rahatlık ve konfor hissi keşfedin. Oda özellikleri: iki yatak, klima, kablo TV, mini bar ve banyo.

Standart ücret

Starting from30,00BGN/ room / 1 night

5 Çift Kişilik Oda

Elhovo kasabası ve dikkat çekici bir manzaraya sahip çift kişilik odada atmosferin tadını çıkarın! Odalarda benzersiz bir rahatlık ve konfor hissi keşfedin. Oda özellikleri: iki yatak, klima, kablo TV, mini bar ve banyo.

Standart ücret

Starting from40,00BGN/ room / 1 night

5 Üç kişilik oda

Hotel Diana Elhovo'da üç kişilik bir odaya dalın. Farklı ve modern, odanın iç modern bir masal anlatıyor. Onu güzellik ve konforla dinleyin!

Üç kişilik oda özellikleri: üç yatak, klima, kablo TV, mini bar ve banyo

Standart ücret

Starting from50,00BGN/ room / 1 night

2 Apartman

Daire - yatak odası (çift kişilik yatak), mutfaklı oturma odası, çocuk odası, üç adet klima, buzdolabı, kablo TV, mini bar ve banyo.

Standart ücret

Starting from70,00BGN/ room / 1 night

5 VIP Apartament

Hotel Diana Elhovo dairesinde kendinize olağanüstü bir deneyim yaşatın! Pencerenin ortaya çıkardığı manzara, kaynar şehir yaşamının resimlerini göstermektedir. Manzara yeşillik ve Elhovo kasabasının temiz havasını yakalıyor. Dairede bir yatak odası (çift kişilik yatak), bir oturma odası (çekyat, tabureler ve masa), üç klima, kablo TV, mini bar ve banyo bulunmaktadır.

Standart ücret

Starting from80,00BGN/ room / 1 night

3 Konferans odası

Hotel Diana Elhovo ***, profesyonel ekibimizin, müşterinin ihtiyaçlarına ve etkinliğin amacına göre organize edip düzenleyebileceği bir konferans salonuna sahiptir. Diana Konferans Salonu 40'a kadar koltuk kapasitesine sahiptir (düzenine bağlı olarak) ve konferanslar için tasarlanmıştır.Hotel Diana Elhovo ***, profesyonel ekibimizin, müşterinin ihtiyaçlarına ve etkinliğin amacına göre organize edip düzenleyebileceği bir konferans salonuna sahiptir. Diana Konferans Salonu 40'a kadar koltuk kapasitesine sahiptir (düzenine bağlı olarak) ve konferanslar için tasarlanmıştır.

Standart ücret

Starting from60,00BGN/ room / 1 night